2015-2016 SEASON

PERPETUAL TROPHY RECIPIENTS

 

SPIRIT OF ANZAC SHIELD

(formally the Mark 'Dozer' Maley Trophy)

Nicholas Bulloch

 

ADAM NEVILLE MEMORIAL

Madeleine McTernan & Jorja Welch

 

PRESIDENTS AWARD

Daniel Bannerman

 

ROOKIE OF THE YEAR

Noah Yardley

 

BOYS POINT SCORE CHAMPION

Archie Budd

 

GIRLS POINT SCORE CHAMPION

Alexis Felton & Imogen Richards

 

100% CLUB NIGHT ATTENDANCE

Mackenzie, Rylee & Matilda Caruana

 

HIGH ACHIEVEMENT IN SWIMMING

Harry Ward, Tayah Teale & Rebecca Nicol

POINT SCORE CHAMPIONS

BOYS
Jude Maloney
Quinn Evans
Boaz Yardley
Taj Taylor
Sylas Phillips
Archie Budd
Oscar Caldicott
Nicholas Bulloch
Mackenzie Caruana
-
-
Daniel Bannerman
AGE
Jnr
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
Snr
GIRLS
Katie Hodgson
Piper Phillips
Larnie Mordue
Tully Black
Alexis Felton
Imogen Richards
Jorja Welch
Rahni Spencer
Lucy Alkemade
Madeleine McTernan
Taylor Briley
Kirrilly Richards

AGE CHAMPIONS

BOYS
Jude Maloney
Saxon Bannerman
-
JNR CHAMPIONS
1st
2nd
3rd
GIRLS
Piper Phillips
Josie Straw
Nami Mukawa
BOYS
Boaz Yardley
Riley Betland
Finn Pengelly
7 YRS
1st
2nd
3rd
GIRLS
Larnie Mordue
Liliana Marle
Matilda Caruana
BOYS
Liam Ball
Zane Felton
Zade Maloney
8 YRS
1st
2nd
3rd
GIRLS
Tully Black
Lucy George
Georgia Silvy
BOYS
Sylas Phillips
Cooper Marle
Noah Yardley
9 YRS
1st
2nd
3rd
GIRLS
Bella Teale
Johanna Kuchel
Madison Parkes
BOYS
Nick Alford
Niutao Lloyd
Luke Pengelly
10 YRS
1st
2nd
3rd
GIRLS
Summer Welch
Tylani Hickman
Imogen Richards
BOYS
Harry Ward
Levi Bannerman
Lachlan Marle
11 YRS
1st
2nd
3rd
GIRLS
Jorja Welch
Georgia Kuchel
Millie Robinson
BOYS
Isaiha Phillips
Nicholas Bulloch
Lachlan Moriz
12 YRS
1st
2nd
3rd
GIRLS
Rebecca Booth
Tayah Teale
Lily Pengelly
BOYS
Ky Sullivan
Mackenzie Caruana
Tihamau Lloyd
13 YRS
1st
2nd
3rd
GIRLS
Rebecca Nicol
Lucy Alkemade
Emma McTernan
BOYS
Jyii Mann
-
-
14 YRS
1st
2nd
3rd
GIRLS
Anili Lloyd
-
-
BOYS
-
-
-
15 YRS
1st
2nd
3rd
GIRLS
Madeleine McTernan
Taylor Briley
-
BOYS
Daniel Bannerman
-
-
SENIOR CHAMPIONS
1st
2nd
3rd
GIRLS
-
-
-